Виробництво

Бажаєте знати все про виробництво кур'єрських і сейф-пакетів? Прокрутіть сторінку до кінця і зрозумієте, які технологічні етапи проходять кур'єрські та сейф-пакети до моменту поставки до вас на склад або в офіс.

Етапи виробництва

Для виготовлення високоякісної і надійної продукції компанія Кур'єр-Пак впровадила 4 виробничих етапи:

Номер сейф-пакета

Індивідуальний номер присвоюється кожному сейф-пакету ще на етапі виробництва. Завдяки цьому ніхто не зможе випадково або навмисно підмінити пакет, виготовивши дублікат.

Номер сейф-пакета

Для нас важливо, щоб устаткування відповідало високим технічним стандартам, а якість продукції залишалася на найвищому рівні.

На цьому етапі виробництва кожен сейф-пакет отримує унікальний номер, який машини наносять з лицьового боку плівки. Завдяки цьому номеру підробка або заміна (умисна або випадкова) сейф-пакета стає неможливою. Також на кожному пакеті друкується штрих-код, щоб в подальшому клієнти могли точно і в будь-який момент відстежити місце розташування своїх посилок.

Використовуються на виробництві верстати, оснащені кроковими двигунами або сервоприводами. Це забезпечує своєчасну подачу плівки і дозволяє уникнути будь-яких збоїв під час виробничого процесу.

Наша команда переконана, що якісний і надійний продукт можна отримати тільки при відповідальному і сумлінному підході до його виготовлення. Тому виробництво компанії Кур'єр-Пак працює як годинник.

Флексографія

Нанесення зображень на плівку за допомогою флексодруку унеможливлює їх видалення, зміну або підробку.

Флексографія

Все флексографічне обладнання, що використовується для виробництва сейф-пакетів, забезпечує високу якість кінцевого продукту. У цехах працюють надійні італійські і тайваньські машини ярусного типу, здатні здійснювати одно- або двосторонній друк до 4 кольорів в різних комбінаціях. При цьому вони демонструють дуже високу продуктивність і потужність виробництва. До того ж, швидкість друку наших флексомашин досягає 120 м за хвилину, а потужність - 50-100 т на місяць.

Штрих-коди, індивідуальні номери та інші контрольні знаки, нанесені на сейф-пакети за допомогою флексодруку, неможливо видалити, змінити або підробити.

Більш того, флексографічні машини дозволяють нанести будь-яке зображення, фірмовий логотип або текст. Завдяки цьому звичайні непоказні сейф-пакети можуть стати яскравими, унікальними, впізнаваними, і підтримати загальний стиль компанії.

Компанія Кур'єр-Пак пишається високотехнологічним та інноваційним обладнанням, адже саме воно дозволяє гарантувати якість і надійність кожного сейф-пакета.

Підсилений зварний шов

Наш пріоритет - абсолютна безпека посилок, а головна мета - уберегти вміст кожного сейф-пакета від сторонніх очей і рук. Досягти цієї мети допомагає посилення зварного шва за допомогою термічного і ультразвукового зварювання. Ця інноваційна технологія виключає вірогідність несанкціонованого доступу до документів, грошей і інших цінностей, що пересилаються в сейф-пакетах.

Підсилений зварний шов

Щоб уберегти посилки від незаконного проникнення, підробки або фальсифікації, на виробництві був введений спеціальний етап, на якому зварні шви сейф-пакетів додатково посилюються. Для цього застосовується термічне і ультразвукове зварювання за допомогою спеціального обладнання.

В результаті кожен сейф-пакет отримує широкий (8 мм) шов, який, в залежності від побажань замовника, може бути одинарним або подвійним.

Уздовж усього шва також наноситься спеціальний мікродрук, який моментально псується при пошкодженні. Завдяки цьому адресат завжди точно знає, чи робила стороння людина спроби незаконно розкрити його пакет.

Посилені і високоміцні зварні шви не дозволять відкрити сейф-пакет непомітно або просто розірвати його руками.

Інноваційні технології ультразвукового та термічного зварювання, які застосовуються на виробничих потужностях компанії Кур'єр-Пак, гарантують безпечну доставку будь-яких цінних речей і документів.

Додатковий захист сейф-пакета

Для досягнення максимальної безпечності пересилки цінних речей і документів наші фахівці передбачили всі можливі способи і методи незаконного доступу до вмісту сейф-пакетів, і усунули їх. Завдяки продуманому додатковому захисту, сейф-пакети одночасно виконують ролі надійної упаковки і сигнального пристрою.

Додатковий захист сейф-пакета

Безпеку і надійність сейф-пакетів від компанії Кур'єр-Пак продумано до дрібниць. У процесі виробництва вони проходять багато етапів додаткового захисту, щоб забезпечити абсолютне збереження документів, грошей і цінностей, що пересилаються.

Кожен сейф-пакет має захисний клапан, унікальний 10-значний номер, штрих-код і відривні квитанції, на яких дублюється дана інформація.

Для посилення безпеки на кожному пакеті друкуються застережливі написи, а також інформаційні поля, в яких відправник вказує всі необхідні дані і робить додаткові позначки.

Для супровідної документації передбачений зовнішній клапан. Шви пакетів посилені подвійний зварюванням, на них є спеціальний мікродрук.

Внизу сейф-пакетів шов відсутній, тому неможливо акуратно підрізати упаковку, а потім непомітно її склеїти.

Все це дозволяє гарантувати збереження цінностей, які надсилаються.

Кінцевий результат

Кінцевий результат

Клієнти компанії Кур'єр-Пак отримують високоякісну продукцію, яка відповідає світовим стандартам, зручна і практична в використанні, гарантують безпеку посилок і надійне зберігання їх вмісту.

Кінцевий результат

Використання сейф-пакетів компанії Кур'єр-Пак дає абсолютну впевненість у тому, що документи, особиста інформація та матеріальні цінності, які пересилаються, знаходяться в цілковитій безпеці. Ніхто не зможе непомітно розкрити пакет і підмінити або вилучити його вміст. Багаторівнева система захисту оберігає майно клієнтів від несанкціонованого доступу сторонніх людей.

При перевезенні посилка не постраждає від вологи, пилу, бруду, хімікатів, агресивного середовища і недбалого поводження.

Наші сейф-пакети створені для зручності та безпеки.

Наші клієнти

 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип

Замовити дзвінок

Залиште номер телефону і менеджери компанії« Кур'єр-пак »обов'язково вам передзвонять!

Зробити замовлення

Потрібні кур'єрські або сейф-пакети з індивідуальним дизайном під замовлення? Безкоштовна консультація по продуктам компанії« Кур'єр-пак »!

Замовити готову продукцію зі складу компанії« Кур'єр-пак »

При замовленні від 50 000 пакетів в асортименті діють персональні знижки!

*
Замовлення від 500 штук, кількість повинна бути кратна 100