Кур'єр-Пак: індивідуальний підхід і друк під замовлення

Картинка для публикации
Новина

Потреби та побажання кожного клієнта мають першорядне значення. Тому компанія Кур'єр-Пак намагається максимально адаптувати продукцію під задані параметри, щоб кожен замовник отримав саме такий пакет, який йому потрібен.

Інноваційне обладнання, запроваджене на виробництві, дозволяє змінювати розміри виготовлених кур'єрських і сейф-пакетів. В залежності від побажань замовника, ширина пакетів може варіюватися в межах від 10 до 84 см, а висота - до 58 см. Завдяки цьому нововведенню кожен може вибрати розмір пакувальної продукції, який ідеально підійде під параметри документів і цінностей, що пересилаються.

Тепер замовники можуть вибирати вид пакувального матеріалу - компанія Кур'єр-Пак надає можливість виготовлення пакетів з прозорого і непрозорого поліетилену. Щільність продукції також може змінюватися - від 45 до 120 мкм - в залежності від побажань клієнтів.

Також є можливість розробити індивідуальний дизайн. Нове обладнання, що використовується на виробництві, дозволяє наносити на поверхню кур'єрських і сейф-пакетів будь-які зображення. Дизайнери розроблять необхідний для цього макет, а фахівці виготовлять кліше і надрукують макет у високій якості (до 6 кольорів).

За бажанням клієнта на поверхню кур'єрського або сейф-пакета можуть бути нанесені спеціальні просічки і лінії перфорації. Додатково можна поставити індивідуальну нумерацію, штрих-код, QR-код і паперові етикетки (стікери).

Наявність або відсутність кишені для супровідних документів також обговорюється індивідуально: її можна прибрати, якщо вона не потрібна, або додати, якщо вона необхідна.

Бувають ситуації, коли обсяг документації, що пересилається, або розміри цінностей дещо перевищують максимальну місткість пакету. Компанія Кур'єр-Пак знайшла рішення для цієї проблеми. За бажанням клієнтів в нижній частині кур'єрських і сейф-пакетів можна зробити спеціальну складку, що збільшить їх місткість.

Виробництво кур'єрських і сейф-пакетів під замовлення має ряд беззаперечних переваг:

 • речі, які пересилають, завжди вміщаються
 • упаковка точно повторює розміри лежачих всередині документів, що забезпечує охайний і гідний вигляд посилки
 • легко впізнавані і підтримують загальний стиль компанії
 • можуть мати додаткові ступені безпеки

Вам також буде цікаво

 • Изображение для заголовка
  05.12.17Безкоштовно доставляємо замовлення від 10 000 штук!

  Що може бути краще швидкої доставки? Правильно, тільки безкоштовна доставка!

  Детальніше
 • Изображение для заголовка
  02.12.17Сейф-пакети - нове слово в сучасній доставці

  Незважаючи на те, що сьогодні всі набагато частіше обмінюються електронними листами і повідомленнями, ніж звичайною поштою, необхідність пересилання важливих документів і цінностей все ж залишається. 

  Детальніше
 • Изображение для заголовка
  15.08.17Сейф-пакети для інкасації: як користуватися?

  Традиційно для перевезення готівки інкасатори використовують спеціальні брезентові сумки, проте такий спосіб доставки давно застарів.

  Детальніше

Замовити дзвінок

Залиште номер телефону і менеджери компанії« Кур'єр-пак »обов'язково вам передзвонять!

Зробити замовлення

Потрібні кур'єрські або сейф-пакети з індивідуальним дизайном під замовлення? Безкоштовна консультація по продуктам компанії« Кур'єр-пак »!

Замовити готову продукцію зі складу компанії« Кур'єр-пак »

При замовленні від 50 000 пакетів в асортименті діють персональні знижки!

*
Замовлення від 500 штук, кількість повинна бути кратна 100