Сейф-пакети

Що робити, якщо важливі документи, гроші і цінні речі не можна довірити звичайним поштовим конвертам, але переслати їх все одно потрібно? Рішення є: запакуйте все в наші сейф-пакети - і адресат отримає все в цілості й збереженні.

Застосування сейф-пакетів

Застосування сейф-пакетів

Сейф-пакети мають багаторівневу систему захисту від незаконного розкриття, тому клієнти компанії Кур'єр-Пак абсолютно спокійні за цінності, які відправляють.
Сейф-пакети використовують для доставки:

lolРізного роду цінностей
lolГрошей
lolДокументів
lolОпечатування
lolОпломбування
lolТимчасового зберігання документів

Переваги сейф-пакетів

Документи, які пересилаються, надійно захищені від спроб несанкціонованого доступу, ризиків вилучення або підміни

Цінностям не страшні недбале поводження під час перевезення, пил, бруд, волога та інше агресивне середовище

Матеріал, з якого зроблені сейф-пакети, не піддається впливу хімікатів, високих і низьких температур

Їх неможливо відкрити непомітно. Будь-яку спробу розкрити конверт буде видно неозброєним оком

На сейф-пакетах є поля, в яких можна вказати всю потрібну інформацію і застереження, а спеціальна зовнішня кишеня дозволяє вкласти необхідну супровідну документацію

Сейф-пакети виготовлені з якісного високоміцного поліетилену, що не порветься ні за яких обставин. Вони набагато надійніші і безпечніші, ніж звичайні паперові конверти, і при цьому набагато економічніші

Про ступені захисту сейф-пакетів

 1. Якщо сейф-пакет розкривається, то на його індикаторній стрічці відразу ж проступають слова "ВСКРЫТО OPEN" та "STOP". Цей контрольний напис не зникає, навіть якщо повторно закрити пакет.

 2. Контрольний напис проступає навіть у разі розкриття пакета під впливом низьких температур (до -60 ° С). Це відбувається завдяки використанню на клапанах пакетів спеціального клею.

 3. На внутрішній стороні кожного сейф-пакета є спеціальні точки, виконані термохромною фарбою. Вони унеможливлюють несанкціонований доступ під впливом високих температур (до + 60 ° С).

 4. Контрольна стрічка сейф-пакета має спеціальне багатошарове покриття, структура і колір якого необоротно змінюються під впливом будь-якого хімічного розчинника.

 5. Нижній край сейф-пакетів не має шва, що виключає незаконний доступ за допомогою підрізання.

 6. Верхній і бокові шви пакетів проходять подвійну проварку, тому будь-який механічний вплив на них залишає видимі сліди.

 7. Мікротекст, нанесений вздовж швів сейф-пакета, неминуче деформується при несанкціонованому розкритті його по краях.

 8. Кожен сейф-пакет має унікальний 10-значний номер і штрих-код, що відповідає цьому номеру. Номер і код завжди дублюються на відривних талонах, тому підміна пакету виключена.

 9. Підмінити сейф-пакет шляхом зміни індивідуального номера неможливо, так як номер дублюється на індикаторної стрічці пакета.

 10. Візуально визначити цілісність контрольної стрічки допомагає спеціальний малюнок, нанесений під нею.

 11. Унікальна система потайних принтів надійно захищає від будь-якого незаконного розкриття.

 12. Переривчаста хвиляста лінія унеможливлює несанкціонований доступ до вмісту сейф-пакета шляхом підрізання його вздовж меж інформаційних полів.

Види сейф-пакетів

Сейф-пакет з відривними корінцями і кишенею для супровідної документації

Сейф-пакет з кишенею для супровідної документації

Сейф-пакет простий (без кармана і корінців)

Сейф-пакет з відривними корінцями і кишенею для супровідної документації

На широких бічних швах таких пакетів є попереджувальні написи, виконані мікрошрифтом. На лицьовій стороні сейф-пакетів вказані унікальні номер і штрих-код, а на зворотньому боці розташовується спеціальна кишеня для супровідної документації. У верхній частині клапана пакету є відривний корінець зі спеціальною лінією перфорації і інформаційними полями, в яких ставлять дату і підпис. На корінці дублюється індивідуальний номер кожного сейф-пакета.

Сейф-пакет з кишенею для супровідної документації

Цей вид сейф-пакетів підійде для посилок, які вимагають супровідної документації. Спеціальна кишеня виготовлена з прозорого високоміцного поліетилену, тому з документом можна ознайомитися, навіть не виймаючи його. Крім того, що бокові шви широкі і міцні, вони також мають попереджувальні написи. На лицьовій стороні таких сейф-пакетів вказані унікальний номер і штрих-код, а на зворотньому розташовується кишеня для документації. Клапан оснащений захисною стрічкою з написом "STOP".

Сейф-пакет простий (без кармана і корінців)

Цей вид сейф-пакетів має широкий бічний шов, на якому за допомогою мікрошрифту надруковані попереджувальні написи. На лицьовій стороні кожного пакета є індивідуальний номер і унікальний штрих-код, які дозволяють безпомилково ідентифікувати посилку і визначити місце її знаходження в будь-який час і на будь-якому етапі доставки. На зворотньому боці клапана є захисна стрічка з написом "STOP".

Інструкція по застосуванню

Закрити і відправити

 1. Помістіть всередину пакета документи, цінності та/або інші речі, які потрібно відправити, а всю супровідну документацію вкладіть в прозору кишеню, яка знаходиться на зовнішній стороні пакета. Якщо предмети, які поміщаються всередину пакета, мають гострі кути або краї, їх слід убезпечити. Це дозволить уникнути розриву пакета зсередини. Обов'язково заповніть всі інформаційні поля, які знаходяться на сейф-пакеті.
 2. Перш ніж запечатати пакет, ретельно перевірте ділянку, яка знаходиться під контрольною стрічкою - вона повинна бути чистою, без будь-яких механічних забруднень. Після цього потрібно зняти підкладку з контрольної стрічки, а саму стрічку прикласти до поверхні, що захищається, і акуратно розгладити. Повітряних бульбашок бути не повинно.
 3. Внесіть індивідуальний номер вашого сейф-пакета в журнал реєстрації, супровідний документ або базу даних (для цього необхідно просканувати штрих-код). Також відправник може вказати дату відправки пакета, час його опечатування та ПІБ співробітника, який проводив упаковку.
 4. Щоб зафіксувати факт передачі сейф-пакета, використовуйте спеціальні відривні квитанції, які додаються. Співробітник, який приймає сейф-пакет, повинен ретельно перевірити упаковку на наявність дефектів і механічних пошкоджень, а потім поставити дату і підпис на квитанції.

Відкрити

 1. Перш ніж відкрити пакет, необхідно ретельного обстежити його на наявність слідів несанкціонованого доступу і переконатися, що:
  • індикаторна стрічка не пошкоджена (не змінила колір, структуру та/або геометричну форму) і не проступили контрольні написи "ВІДКРИТО OPEN", "STOP". Також переконайтеся, що на пакеті не проступили (частково або повністю) контрольні слова "СТОП", "STOP" у вигляді чорних крапок.
  • на сейф-пакеті є необхідний логотип, унікальний номер і штрих-код, які збігаються з даними, зазначеними під контрольною стрічкою самого пакету і в журналі реєстрації.
  • матеріал пакета не пошкоджено, зварні шви і поля з мікротекстом не змінено, малюнок під контрольною стрічкою присутній.
 2. Відкрити пакет можна тільки за допомогою ножиць. Зверніть увагу, що розкривати сейф-пакет слід в тому місці, яке позначено написом "Лінія відрізу".
 3. Зберігати використаний сейф-пакет необхідно згідно з інструкцією компанії-виробника.

Замовити сейф-пакети з логотипом і реквізитами вашої компанії

Замовити

Купити сейф-пакети зі складу

Купити

Наші клієнти

 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип
 • Логотип

Замовити дзвінок

Залиште номер телефону і менеджери компанії« Кур'єр-пак »обов'язково вам передзвонять!

Зробити замовлення

Потрібні кур'єрські або сейф-пакети з індивідуальним дизайном під замовлення? Безкоштовна консультація по продуктам компанії« Кур'єр-пак »!

Замовити готову продукцію зі складу компанії« Кур'єр-пак »

При замовленні від 50 000 пакетів в асортименті діють персональні знижки!

*
Замовлення від 500 штук, кількість повинна бути кратна 100