Пленка ПП для сохранения ваших посылок и вещей

Плівка пакувальна повітряно бульбашкова

Рулонна упаковка — популярний вид пакування, який доречно використовувати і для харчової, і для нехарчової продукції. Сучасні матеріали та технології — надійний спосіб зберегти унікальні характеристики товару і одночасно привернути увагу покупців! Саме тому гнучка упаковка в рулонах користується таким попитом серед компаній по всьому світі.

Що таке рулонна упаковка?

Рулонна упаковка — заготовка, яку використовують на пакувальних лініях підприємств. Вона прискорює фасовку продукції, тобто виробник може економити й використовувати мінімум обладнання. Пакування такого типу — це одношаровий або багатошаровий ламінований полімерний матеріал. За бажанням клієнта його оздоблюють монохромним чи кольоровим друком. Текст, лого, будь-які зображення — обмежень у цьому сенсі немає. Рулонні заготовки чудово підходять для горизонтальних і вертикальних пакувальних ліній.

Товщина плівки коливається в межах 20–200 мкм. Показник залежить від типу готового пакування (етикетка, пакет), характеристик продукту, який буде знаходитися всередині, бюджету замовника. Довжина намотки коливається від товщини матеріалу, а максимальний діаметр намотки плівки 420 мм.

Полотно

Плівка в рулонах – цілісний матеріал який ви одразу можете завантажувати на обладнання для фасування ваших продуктів. Ви одразу можете нарізати її на окремі етикетки чи завантажувати в пакеторобну машину! Також полотно підходить для створення індивідуальної упаковки з використанням холодного клею.